تایید سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور 98

دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی برای کنکور 99

اداره سنجش آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای فرایند اجرایی جمع آوری و ارسال سوابق تحصیلی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری 99 ورود به مراکز دانشگاهی را اعلام کرد.

روابط عمومی آموزش و پرورش با بیان اینکه ثبت نام آزمون سراسری 99 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در بهمن ماه سال جاری توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود؛ بر ارسال اطلاعات سجلی و سوابق تحصیلی نظام های قبلی و مشخصات و سوابق تحصیلی پایه دوازدهم نظام جدید در مدارس و مناطق آموزشی تاکید کرد.

همچنین بر اطلاع رسانی مناسب به کلیه مدارس و داوطلبان متقاضی در آزمون سراسری در خصوص مراجعه به سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی، مشاهده سوابق، تایید و دریافت کد سوابق تحصیلی به آدرس اینترنتی به نشانی www.dipcode.medu.ir تاکید شد و داوطلبان را ملزم کرد به سامانه سوابق تحصیلی مراجعه نموده و اطلاعات، مشخصات و نمرات آزمون های نهایی دوره متوسطه خود را مشاهده و از صحت آن اطمینان حاصل کنند.

هر دانش آموز نظام قبلی علاوه بر دریافت کد سوابق تحصیلی دوره ی متوسطه، بایستی برای دوره پیش دانشگاهی خود نیز کد سوابق تحصیلی دیگری دریافت کنند.

دانش آموزان پایه دوازدهم نیز مطابق موارد فوق الذکر می بایست بعد از پایان امتحانات خرداد ماه 98 مجددا برای تائید سوابق تحصیلی خود به سامانه www.dipcode.medu.ir مراجعه نمایند.

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 99 و یا دانشگاه آزاد را دارند بایستی ابتدا کد سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایند. کد سوابق تحصیلی دیپلم منحصر به به داوطلبانی می‌باشد که دیپلم خود را از رشته‌های نظری مثل ریاضی، تجربی، انسانی از سال 1384 به بعد اخذ نموده‌اند. کد سوابق تحصیلی پیش‌دانشگاهی نیز منحصر به داوطلبانی می‌باشد که مدرک پیش‌دانشگاهی خود را از سال 91 به بعد اخذ نموده‌اند.برای دریافت کد سوابق تحصیلی ابتدا باید به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی dipcode.medu.ir مراجعه نمایید. پس از آن بر روی مشاهده سوابق تحصیلی کلیک نمایید تا کد سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایید. در هر مرحله چنانچه به مشکل برخوردید، با مشاورین ما در تماس باشید.

برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی برای کنکور 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نظر نویسنده در باره: dipcode

3 comments to “دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی برای کنکور 99”

You can پیام بگذارید or Trackback this post.

 1. زهرا - جولای 1, 2019 at 7:15 ب.ظ Reply

  سلام من ده بار زدم سایته باز نمیشه

  • dipcode - جولای 11, 2019 at 5:34 ب.ظ Reply

   با سلام امکان مشاهده نمرات و تایید سوابق تحصیلی پایه دوازدهم از مورخه 20 تیرماه برروی سامانه dipcode.medu.ir میسر می باشد.

 2. سارا - فوریه 7, 2020 at 9:24 ب.ظ Reply

  سلام چراسایت بازنمیشه من چندین بارمیزنم ولی هیچی دریافت نمیکنم متاسفانه توروخدابگین چکارکنم؟

پیام بگذارید

Your email address will not be published.